Nawilżane chusteczki

Idealne do czyszczenia soczewek okularów, soczewek kamer, wizjerów, telefonów komórkowych, szkła oraz luster. Wykonane są z włókniny, nie rysują, nie pylą, nie pozostawiają smug.

zobacz

Futerały

Futerały naszej firmy zaprojektowane są z myślą zarówno o okularach do czytania jak sportowych. Do kolekcji okularów do czytania przygotowaliśmy miękkie, bawełniane, nierysujące powierzchni etui lub sztywne futerały z tworzywa z zamszowym wypełnieniem.

zobacz

Ściereczki

Do czyszczenia i przecierania szybek okularów służą specjalne ściereczki wykonane z mikrofibry. Są one miękkie i delikatne, przystosowane specjalnie do pielęgnacji okularów, łatwo usuwają zabrudzenia i nie rysują powierzchni soczewki.

zobacz

Sznureczki

Pleciony sznureczek na szyję to dobry i tani sposób, aby trzymać swoje okulary pod ręką oraz zabezpieczy je od upadku lub zarysowań.

zobacz

Akcesoria do okularów

Aby okulary mogły służyć nam przez wiele lat musimy odpowiednio o nie zadbać. Z tego powodu konieczne jest zaopatrzenie się w produkty do ich ochrony. W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości akcesoria do okularów, dzięki którym ich pielęgnacja stanie się niezwykle prosta i przyjemna!

Niezbędne akcesoria okularowe do czyszczenia

W naszym sklepie dostępne są akcesoria okularowe, umożliwiające ich czyszczenie, takie jak ściereczki z mikrofibry i chusteczki nawilżane. Pomogą Ci one w dokładnym wyczyszczeniu szkieł.

Akcesoria do przechowywania okularów

Praktyczne futerały i etui zabezpieczające oraz sznureczki umożliwiające zawieszenie okularów na szyi, dzięki którym ochronisz okulary przez uszkodzeniami.

W naszej ofercie dostępne są również: okulary przeciwsłoneczne, okulary sportowe oraz okulary do czytania.