CLASSIC

Ciekawa kolekcja okularów przeciwsłonecznych z tworzywa w atrakcyjnie niskiej cenie.

zobacz

FASHION EXCLUSIVE

Jest to wyjątkowa kolekcja okularów przeciwsłonecznych w metalowych oprawkach.

zobacz

Okulary dziecięce

Okulary dziecięce nie tylko ładnie wyglądają, chronią również oczy dziecka, które są bardziej wrażliwe niż oczy osoby dorosłej.

zobacz

FASHION

Ta kolekcja okularów przeciwsłonecznych w oprawkach z tworzywa kierowana jest głównie do kobiet.

zobacz

Nakładka przeciwsłoneczna do okularów

Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które na co dzień korzystają z okularów do czytania / korekcyjnych i nadal chcą korzystać z efektu okularów przeciwsłonecznych bez inwestowania w drogie okulary chromatyczne.

zobacz

Ekspozytory

Dla lepszej ekspozycji proponujemy podłogowe standy, natomiast dla mniejszych powierzchni displaye naladowe lub ekspozytory przykasowe na kilka par okularów.

zobacz

Okulary przeciwsłoneczne

Modne okulary przeciwsłoneczne zajmują w naszej ofercie szczególne miejsce. Aby dopasować się do potrzeb klienta stworzyliśmy kilka kolekcji i różnych kategorii cenowych. W ofercie mamy okulary: damskie, męskie oraz dziecięce okulary. Z pewnością uda Ci się dopasować idealny krój do Twojego kształtu twarzy, typu urody oraz preferencji.

Jesteśmy producentem i dystrybutorem okularów przeciwsłonecznych dostępnych w różnych modelach – od ekstrawaganckich, po proste i klasyczne. Jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. Prowadzimy sprzedaż hurtową okularów, więc nasze ceny są mocno konkurencyjne.

Co charakteryzuje męskie i damskie okulary przeciwsłoneczne?

Wszystkie okulary przeciwsłoneczne z hurtowni American Way posiadają filtr UV 400. Soczewki poliwęglanowe gwarantują komfort widzenia, ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym, ochronę przed uderzeniami, lekkość i wygodę noszenia. Na specjalne zamówienia klienta możemy stworzyć indywidualną kolekcję okularów.

W naszej ofercie znajdują się także okulary do czytania, okulary sportowe i akcesoria do okularów – zachęcamy do zapoznania się z asortymentem!

Katalog Główny – Okulary przeciwsłoneczne

W naszej ofercie dobiorą Państwo odpowiednie okulary przeciwsłoneczne do kształtu swojej twarzy: modele klasyczne jak okulary pilotki lub Ray-Ban Wayfarer, wyraziste okulary w stylu retro, nerdy lub okulary sportowe. Zapewniamy szeroki wybór okularów o najróżniejszych kształtach. Kupując okulary przeciwsłoneczne American Way maja Państwo pewność: wszystkie oferowane przez nas okulary noszą znak CE, są więc zgodne z normą DIN EN ISO 12312-1 i dyrektywą 89/686 EWG. Przy współpracy z CIOP – PIB (Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy ) kontrolujemy ich właściwości transmisyjne, przydatność do użytku w ruchu drogowym oraz ochronę przed promieniowaniem UV.