Okulary do czytania
damskie /męskie

Oferujemy modele okularów do czytania odpowiadające aktualnym trendom. Dbamy o ciekawy nowoczesny design oprawek i szkieł okularów wprowadzając kilka razy w roku nowe kolekcje.

zobacz

Okulary do czytania w etui

Takie rozwiązanie z pewnością ułatwi utrzymanie okularów w odpowiednim miejscu i szybkie ich odnalezienie, a równocześnie zapobiegnie deformacji oprawek oraz zabrudzenia soczewek.

zobacz

Okulary do czytania NEUCA

W ofercie mamy gotowe okulary do bliży, przeznaczone wyłącznie do czytania, o mocy dioptrii w zakresie od +1,0 do +3,5.

zobacz

Ekspozytory

Dostępne są ekspozytory na 36 /56/ 80/ 168 szt. Okularów

zobacz

Okulary do czytania

Szkła okularów do czytania American Way są odporne na zarysowania i zabrudzenia a oprawki wykonane z metalu lub lekkiego tworzywa. Wybrane modele posiadają tzw. flexy, pozwalające na lepsze dopasowanie okularów do kształtu twarzy. Dostępne moce od +1,0 do +3,5 (skalowane co 0,5 dioptrii).
Okulary do czytania spełniają normy europejskie w zakresie jakości oraz oznakowania produktu; dodatkowo testowane są w CIOP- PIB ( Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy).
Oferujemy sprzedaż hurtową.

Okulary do czytania – zalety

Okulary idealnie sprawdzą się podczas czytania, znacznie zmniejszając uczucie zmęczonych oczu. Prosty, klasyczny kształt idealnie komponuje się ze stylem każdego użytkownika. Przypadną do gustu osobom ceniącym stylowe dodatki.

W naszej ofercie również: okulary przeciwsłoneczne, okulary sportowe, akcesoria do okularów

Katalog Główny – Okulary do czytania