Okulary do czytania
damskie /męskie

Oferujemy modele okularów do czytania odpowiadające aktualnym trendom. Dbamy o ciekawy nowoczesny design oprawek i szkieł okularów wprowadzając kilka razy w roku nowe kolekcje.

zobacz

Nakładka przeciwsłoneczna do okularów

Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które na co dzień korzystają z okularów do czytania / korekcyjnych i nadal chcą korzystać z efektu okularów przeciwsłonecznych bez inwestowania w drogie okulary chromatyczne.

zobacz

Okulary do czytania NEUCA

W ofercie mamy gotowe okulary do bliży, przeznaczone wyłącznie do czytania, o mocy dioptrii w zakresie od +1,0 do +3,5.

zobacz

Ekspozytory

Dostępne ekspozytory na okulary

zobacz

Okulary do czytania

Szkła okularów do czytania American Way są odporne na zarysowania i zabrudzenia, a oprawki wykonane z metalu lub lekkiego tworzywa. Wybrane modele posiadają tzw. flexy, pozwalające na lepsze dopasowanie okularów do kształtu twarzy. Dostępne moce od +1,0 do +3,5 (skalowane co 0,5 dioptrii).

Nasze okulary do czytania spełniają normy europejskie w zakresie jakości oraz oznakowania produktu; dodatkowo testowane są w CIOP- PIB ( Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy). Oferujemy sprzedaż hurtową.

Zalety okularów do czytania i komputera

Uniwersalne okulary do czytania idealnie sprawdzą się podczas czytania, znacznie zmniejszając uczucie zmęczonych oczu. Prosty, klasyczny kształt idealnie komponuje się ze stylem każdego użytkownika. Przypadną do gustu osobom ceniącym stylowe dodatki.

W naszej ofercie znajdziesz również: okulary przeciwsłoneczne i sportowe oraz akcesoria do okularów.

Katalog Główny – Okulary do czytania