Kaski: narciarskie, snowboardowe, rowerowe

Kaski narciarskie, snowboardowe i rowerowe

Kaski narciarskie, snowboardowe, czy rowerowe to niezbędny element wyposażenia każdego sportowca. Dzięki nim możliwa jest bezpieczna jazda, a my nie musimy martwić się o swoje zdrowie w przypadku ewentualnego wypadku.

Wygodne i bezpieczne kaski narciarskie i snowboardowe

Kaski narciarskie i snowboardowe charakteryzują się nowoczesną technologią, która zapewnia twardość i wygodę przy zachowaniu lekkiej wagi. Posiadają pełną osłonę na uszy, miękką wyściółkę wewnętrzną, kanały przepływu powietrza, klips z tyłu kasku zabezpieczający pasek gogli oraz regulację w szerokim zakresie. W sklepie American Way znajdziesz szeroki wybór modeli, które są nie tylko trwałe, ale również bezpieczne.

Kaski rowerowe – niezawodna ochrona

Kaski rowerowe posiadają wiele otworów wentylacyjnych do odpowietrzania nadmiaru ciepła, zatrzaskową klamrę umożliwiającą szybkie zakładanie, zdejmowanie i regulację, skorupa kasku wykonana jest z PVC. Oferujemy kaski rowerowe w szerokiej gamie kolorystycznej i wzorniczej. Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmuje kolekcja kasków dziecięcych, które nie tylko chronią głowę dziecka, ale również ciekawie wyglądają – wesołe i kolorowe wzory.

Nasze kaski narciarskie, snowboardowe i rowerowe spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa.

Polecamy sprawdzić również kije trekkingowe oraz akcesoria do pływania.

katalog